Informacje dla uczniów

Licznik odwiedzin


Warning: Creating default object from empty value in /home/platne/serwer18641/public_html/modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 296394

Wygraj szansę

27 października 2010 roku w Miejskim Domu Kultury w Szczytnie odbył się przegląd piosenki „Wygraj szansę” organizowany w ramach Ogólnopolskiego Programu Dydaktyczno -Kulturalnego „Trzeźwość na co dzień” dla dzieci i młodzieży muzycznie uzdolnionej.

Zadaniem programu było odkrycie talentów artystycznych dzieci i młodzieży zwłaszcza z ośrodków wiejskich i małych miast oraz wspieranie najzdolniejszych wokalistów. W przeglądzie udział wzięła młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Naszą szkolę godnie reprezentowała Milena Chmielewska. Uczennicę przygotowywała pani Dorota Pacholuk.